15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 13:41

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Участь у війні в Афганістані взяли понад 160 тисяч українців. Понад 3000 осіб загинули. 20 учасників бойових дій наразі нараховується в нашій територіальній громаді.

Ця кривава війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Пройшло уже багато років після афганської війни, проте ця трагічна сторінка до цього часу залишилася в пам’яті людей. Складні випробування збройними конфліктами довелося пройти нашим землякам.

Давайте ж будемо пам’ятати воїнів-ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують.

Висловлюємо глибоку вдячність бійцям, які сьогодні боронять цілісність і незалежність України та оберігають спокій у наших домівках.