Виїзний прийом громадян сільського голови в селі Медвеже Вушко

Дата: 16.02.2023 18:04

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених Конституцією України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до сільської ради, сільський голова Сергій Сітарський 15 лютого здійснив черговий виїзний прийом в село Медвеже Вушко.

Під час спілкування жителі озвучували чимало наболілих питань, зокрема, щодо благоустрою території села, упорядкування місцевого кладовища та підсипки доріг і вулиць.

Розглянули звернення, яке стосувалося перевізника, скарги стосовно пільгового перевезення. Сільський голова одразу в телефонному режимі з’ясував обставини ситуації.

Також громадяни цікавилися роботою місцевих депутатів. Тому було прийнято рішення про їх звіт в травні поточного року.

Крім того, громадян цікавили звичні питання щодо грошових виплат та соціальних допомог.

За наслідками виїзного прийому, питання, які потребують додаткового вивчення, передано на розгляд до відповідних структурних підрозділів.Фото без описуФото без описуФото без опису