Відбулася чергова 36 сесія в громаді

Дата: 17.02.2023 15:20

16 лютого сільський голова Сергій Сітарський провів чергове засідання сесії сільської ради, під час якого депутати опрацювали 26 проектів рішень. У засіданні взяли участь 12 депутатів.

На початку сесійного засідання депутати заслухали працівників відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУДСНС України у Вінницькій області  про аналіз пожеж на території Агрономічної ТГ, що виникали в 2022 році.

Розпочалося засідання з блоку оголошень, а потім депутати безпосередньо почали опрацьовувати питання порядку денного.

В ході сесії  затвердили рішення про виконання бюджету  Агрономічної сільської територіальної   громади за 2022 рік. Також розглянули низку питань в галузі фінансів, освіти, житлово-комунального господарства, земельних ресурсів та ін.

По завершенню пленарного засідання сільський голова подякував депутатському корпусу за злагоджену роботу.Фото без опису