За повідомленням Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Дата: 17.02.2023 15:33

17 лютого під час чергової сесії депутатів Агрономічної ТГ працівниками відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУДСНС України у Вінницькій області  проведено виступ про аналіз пожеж на території Агрономічної ТГ, що виникали в 2022 році.

Було зазначено що виникло 34 пожежі, проти 31 за аналогічний період 2021 року. Прямі збитки, завдані пожежами склали 2 437 000 грн, проти  2 391 000 грн за 2021 рік. Побічні збитки - 5 911 000 грн проти     4 528 000 грн. Також працівників  було  проінструктовано про основні вимоги пожежної безпеки в побуті і на робочому місці та дотримання правил пожежної безпеки під час пічного опалення.