Внутрішньо переміщені особи громади отримали допомогу

Дата: 20.02.2023 16:02

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» вперше надає допомогу переселенцям Агрономічної громади. Сільський голова Сергій Сітарський разом із заступником Тетяною Закревською зустрілися з представниками організації та обговорили перспективи подальшої співпраці. Тому вже 16 лютого внутрішньо переміщені особи Агрономічної громади отримали допомогу у вигляді засобів особистої гігієни, побутової хімії.

Також в п’ятницю переселенці громади отримали продукти харчування від благодійного фонду «Caritas». На жаль, на всіх  не вистачило, але ведуться перемовини щодо забезпечення всіх.

Від благодійного фонду «Право на захист» для вимушених переселенців з метою покращення побутових умов, також було доставлено взуття, постільна білизна, ліхтарики, термоси.

Висловлюємо вдячність за надану допомогу та турботу. Сподіваємось на подальшу допомогу та ефективну співпрацю з благодійними організаціями. Ми переконані, що лише спільними зусиллями здобудемо нашу спільну перемогу над окупантом.Фото без опису