20 лютого – День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 16:20

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні — День пам’яті Героїв Революції Гідності, які склали своє життя в ім’я кращої долі українського народу. Вони загинули за те, щоб Україна стала справді незалежною, могутньою, успішною європейською державою.

У цей день біля пам’ятника Агрономічне біля пам'ятного знака полеглим героям Майдану та воїнам АТО пройшов мітинг – реквієм до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. Сільський голова Сергій Сітарський разом з працівниками зібрались та вшанували хвилиною мовчання пам'ять про Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

День Героїв Небесної Сотні – це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, а Небесна сотня – це не просто втрата більш ніж ста людських життів.

Небесна Сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

Це – Герої, які віддали своє життя за всіх нас, за загально-людські цінності, за захист прав людини.

Пам`ятаємо і шануємо Небесну Сотню! Герої не вмирають!