Агрономічна сільська рада
.

До уваги громадян! Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки 

Дата: 01.03.2023 13:42
Кількість переглядів: 143

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території обмежений автомобільною дорогою О-02-03-01 (Т-02-16) та земельною ділянкою з кадастровим номером 0520680500:01:010:0009 за межами населеного пункту с. Бохоники Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області .
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Агрономічна сільська рада Вінницького району Вінницької області.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення:
а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Агрономічної сільської ради, за межами населеного пункту села Бохоники розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 01 березня 2023 року на сайті Агрономічної сільської ради (https://agronomichna-gromada.gov.ua/) та триватиме 15 днів.
б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Агрономічної сільської ради, за межами населеного пункту села Бохоники Вінницької області. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Агрономічної сільської ради, за межами населеного пункту села Бохоники, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.
в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій -23227 с. Агрономічне, Вінницький район, Вінницької області вул. Мічуріна, буд. 12, тел./факс: (0432)58-42-74,58-41-96,(068)933-00-99 контактний e-mail (сайту): agronomichne826@gmail.com 
Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території Агрономічної сільської ради, за межами населеного пункту села Бохоники надаються протягом 15 днів.​​​​​​Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь