Чеська організація “People in Need” надасть матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним особам громади

Дата: 02.03.2023 15:24

Вчора, 01 березня, завдяки співпраці Агрономічної сільської ради з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді», відбулася реєстрація внутрішньо переміщених осіб нашої громади для отримання грошових виплат.

«Людина у біді» допомагає постраждалим від війни, надаючи необхідні побутові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, надає психосоціальну підтримку та грошову допомогу.

Це вже не перша допомога для тимчасових мешканців нашої громади. Раніше організація допомагала з побутовою хімією та засобами гігієни.

Загалом зареєструвалися на отримання грошової допомоги більше 80 родин в громаді.

Дякуємо за співпрацю!Фото без опису