Відбувся захід на тему: "Вигорання працівників соціальної сфери"

Дата: 02.03.2023 15:43

02 березня практичним психологом КУ "ЦНСП" Агрономічної сільської ради ЛИТВИНЧУК Тетяною було організовано захід для працівників Центру, з метою розгляду актуальної теми: "Вигорання працівників соціальної сфери".

Попередженню професійного вигорання соціального працівника сприяє виконання низки рекомендацій: визначення короткострокових і довгострокових цілей, відпочинок від роботи та інших навантажень, оволодіння вміннями і навичками саморегуляції, професійний розвиток і самовдосконалення, уникнення непотрібної конкуренції, емоційне спілкування, фізичні навантаження і здоровий спосіб життя.

Створення можливості для творчого зростання, підвищення рівня заробітної плати, використання технічних засобів, хороші взаємини в колективі, високий рівень відповідальності за працю. Також для попередження та допомоги соціальним працівникам у подоланні синдрому професійного вигорання рекомендується наступне:

організація робочих пауз для емоційного розвантаження;

оптимізація режиму роботи і відпочинку;

навчання прийомам релаксації та саморегуляції психічних станів;

прищеплювання навичок конструктивних (успішних) моделей доцільної поведінки.Фото без опису