Профілактична бесіда в Бохоницькому ліцеї

Дата: 06.03.2023 16:04

На запрошення адміністрації Бохоницького ліцею Агрономічної сільської ради 03 березня головним спеціалістом Служби у справах дітей Агрономічної сільської ради спільно з інспектором СЮП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області проведено профілактичну бесіду з батьками та дітьми одного з класів Бохоницького ліцею. Питання, які обговорені на батьківських зборах є дуже актуальні в житті учнів ліцею, а саме: протидія булінгу та правила толерантного ставлення до оточуючих; підтримання належної поведінки і використання нецензурної лексики; шкідливі звички; поліпшення поведінки дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я.

Присутніх ознайомлено щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Завдяки проведеній роботі досягнуто певних результатів з вищевказаних питань.