ДО УВАГИ – ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ ЗА БЕРЕЗЕНЬ-2023

Дата: 06.03.2023 16:16

У зв’язку з необхідністю швидко адаптувати економіку до умов воєнного стану, створити комфортні умови перебування для внутрішньо переміщених осіб і релокованих підприємств, у територіальних громадах області посилилась потреба у пошуку додаткових можливостей для наповнення місцевих бюджетів.

Практично перевіреним джерелом надходжень для розвитку громад є підготовка та реалізація проєктів міжнародної технічної допомоги (далі - МТД) під усі ініціативи членів громад, а також валютні надходження від експортної діяльності. При активізації роботи над проєктами МТД та розширенні ринків збуту місцевої продукції важливо також врахувати той потенціал, який відкриває набуття Україною статусу країни – претендента на членство в ЄС.

Для того, щоб не розгубитись у потоці інформації, змін та оновлень, до уваги тематична підбірка для підприємців у сфері зовнішньоекономічної діяльності та календар найближчих бізнес-подій.

Для  зручності всі новини поділено за розділами:

малий та середній бізнес під час війни;

агросектор;

підтримка стартапів;