Нехай Весна подарує щастя усім жінкам!

Дата: 08.03.2023 11:23

Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу. Вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сьогодні ви пліч-о-пліч з нами бороните рідну землю від ворога, робите все можливе і неможливе для Перемоги. Ваша підтримка та допомога надзвичайно важлива для нас чоловіків.

Попри складну ситуацію в Україні ви наповнюєте чорні будні війни яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру в нашій державі. Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте злагоду і спокій вдома та на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє.

Хочемо побажати вам міцного здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Нехай доля буде прихильною, усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Хай у ваших оселях завжди панують мир, любов, злагода та добробут, а кожен день буде сонячним і радісним!

Будьте щасливі вдома, на роботі, благополуччя та сімейного затишку, а також успіхів у всіх починаннях

Миру та Перемоги нам усім!

З повагою,

Сільський голова                                                         Сергій Сітарський