Виїзний прийом громадян до Ільківки

Дата: 09.03.2023 12:10

8 березня відбувся виїзний прийом сільського голови Сергія Сітарського до Ільківки.

Під час зустрічі керівництво Ільківської гімназії звернулося за допомогою в завершенні облаштування туристичної скельної стінки.

Також мешканців цікавили і питання благоустрою, щодо підсипки вулиць та доріг села.

Досі залишається актуальним питання користування приміщеннями релігійних споруд для здійснення богослужінь. Однак для того, щоб розпочати процес з передачі приміщень, має бути офіційно зареєстрована релігійна громада. Тому мешканці звернулися за роз’ясненням до правоохоронних органів та Управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА.

Також батьків цікавило питання відсутності дитячого майданчика в селі. Сергій Сітарський пообіцяв, що невдовзі з’явиться місце для дозвілля малечі, адже необхідний інвентар вже закуплено Для дітей будуть встановлені гойдалки, гірка та пісочниця Як тільки дозволять погодні умови – відбудуться роботи щодо встановлення дитячого майданчика.