Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 21.03.2023

Дата: 20.03.2023 16:26

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про внесення змін до рішення 22 сесії  Агрономічної сільської ради 8 скликання від 16 лютого 2022 року № 1903 « Про затвердження Програми забезпечення заходів  з підготовки територіальної оборони Агрономічної сільської  територіальної громади на 2022-2025 роки».

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

2.Про затвердження  звіту  про виконання  Програми  захисту  населення  та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру,забезпечення пожежної  та техногенної  безпеки на території Агрономічної сільської ради  на 2021 – 2022 роки ( у новій редакції).

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

3.Про затвердження  структури  та загальної чисельності  закладів  освіти та культури Агрономічної сільської ради у новій редакції.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Грустілін О.О.

4.Про передачу з балансу  Агрономічної сільської ради  на баланс закладам освіти у комунальну власність ноутбуків.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

5.Про передачу з балансу  Агрономічної сільської ради на баланс  Ільківській гімназії Агрономічної сільської ради нафтопродуктів.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

6.Про передачу субвенції з бюджету  Агрономічної сільської територіальної громади управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

7.Про внесення змін до  «Програми поліпшення казначейського  обслуговування у Вінницькому районі на 2022-2023 роки» затвердженої рішенням  32 позачергової сесії 8 скликання від 07.12.2022 № 2306».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

8.Про надання  дозволу управлінню Державної казначейської служби  України у Вінницькому районі Вінницької області на використання  у 2023 році субвенції,яка надана з бюджету Агрономічної сільської територіальної  громади  в 2022 році.

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

9.Про внесення  змін  до рішення 33 сесії 8 скликання від 23.12.2022 № 2327 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

10.Про внесення змін до рішення № 2389 від 16.02.2023 36 сесії 8 скликання «Про затвердження  Програми цивільного захисту  населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного  характеру,забезпечення пожежної  та техногенної  безпеки на території  Агрономічної  сільської ради  на 2023-2025 роки» ( у новій редакції).

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

11. Про внесення змін до рішення 33 сесії 8 скликання  Агрономічної сільської ради № 2316 від 23.12.2022 «Про затвердження  Програми «Економічного і соціального розвитку  Агрономічної територіальної громади на 2023 рік» зі змінами.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

12.Про внесення змін до рішення 29 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради  № 2247 від 14.09.2022 «Про затвердження  Комплексної  оборонної –правоохоронної  Програми  Агрономічної  сільської територіальної громади на 2022-2024 роки» зі  змінами.