Порядок денний постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної власності на 21.03.2023

Дата: 20.03.2023 16:39

1.Про передачу з балансу  Агрономічної сільської ради  на баланс закладам освіти у комунальну власність ноутбуків.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

2.Про передачу з балансу  Агрономічної сільської ради на баланс  Ільківській гімназії Агрономічної сільської ради нафтопродуктів.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

3.Про присвоєння назви вулиці.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

4.Про перенесення вулиць масивів  «Крило», «Над Бугом», «Кар’єрний»,садово-городнього кооперативу «Сонячний», ДСООГ «Ветеран» в с. Бохоники , у зв’язку  зі зміною меж  населеного пункту.

5.Про передачу комунального майна з балансу Агрономічної сільської ради в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Бохоничанка».

6.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки,цільове призначення якої  змінюється із земель  «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд» на території Агрономічної сільської ради  Вінницького району Вінницької області гр. Ізюмець  Світлані Олександрівні.

7.Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Архипову Олександру Станіславовичу.

8.Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, цільове  призначення якої  змінюється  із земель  «для індивідуального садівництва» на  «для будівництва і обслуговування  житлового будинку,господарських будівель і споруд» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Ляшко Ользі Леонідівні.

9.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки,цільове призначення  яких змінюється із земель  «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування  житлового  будинку,господарських  будівель  і споруд»  на території  Агрономічної  сільської ради  Вінницького району  Вінницької області  гр. Павлову  Олегу Юрійовичу.

10.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки,цільове призначення якої змінюється  із земель  «для ведення  особистого селянського  господарства» на «для індивідуального садівництва» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  гр. Свинарчук Людмилі Олексіївні.

11.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки із земель комунальної власності земель запасу, резервного фонду та загального користування  ( 16.00-земель запасу); цільове призначення  ( за -проєктоване) код КВЦПЗ-01.18 Земельні ділянки загального користування, які використовуються  як польові дороги, прогони на території  Агрономічної сільської ради – урочище «Соснове».

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  житлового будинку,господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка)  ( 02.01) с. Бохоники, вул. Дачна, 38, Вінницького району, Вінницької області гр. Ветошкіній Ніні Григорівні.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення)  меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  ( 02.01)  та для ведення  особистого селянського господарства ( 01.03) с. Бохоники, вул. Набережна,15, Вінницького району, Вінницької області  гр. Петросяну Олександру Азіровичу.

14.Про надання земельної  ділянки в оренду під городництво  гр. Більмаку  Назару Ігоровичу.

15.Про надання земельної ділянки в оренду  під городництво  гр. Більмаку Ігорю Васильовичу.

16.Про надання земельної ділянки в оренду  під городництво  гр. Нарогану Вадиму Валентиновичу.

17.Про розроблення містобудівної документації –детального плану території.

18.Про погодження створення об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення «Заповідне урочище Соснове» на території  Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.

19.Про надання дозволу КП «Вінницяоблводоканал» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок за рахунок земель сільськогосподарського  призначення в постійне користування на території  Агрономічної сільської ради за межами  населеного пункту Вінницького району,Вінницької області.