Дні благоустрою в Горбанівці

Дата: 24.03.2023 14:10

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, саме тому в рамках весняного благоустрою, що проходить в громаді з 20 березня по 15 квітня. Цьогоріч здійснюються поетапно заходи з прибирання своїх населених пунктів.
 Під час суботника в Горбанівці працівниками місцевої філії Агрономічного центру культури та дозвілля разом з представниками місцевого садочку, здійснено благоустрій території, прилеглої до місцевого клубу та приміщення колишньої контори, в якій знаходиться сільська бібліотека. Дякуємо за активну участь і допомогу жителю села Синчишену Анатолію.

В найближчий час передбачається й озеленення території. Прибрали також біля дитячого майданчика, упорядкували територію біля пам’ятника загиблим воїнам-уродженцям села.

За високу активність, тісну співпрацю та небайдужість до проблем громади висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився.Фото без опису