Привітали з народженням доньки

Дата: 29.03.2023 16:35

Війна триває вже понад рік, а разом з тим життя в тилу також продовжується. До Агрономічної громади з початку повномасштабного вторгнення росії прибуло понад 1000 внутрішньо переміщених осіб. Хтось виїхав, а інші залишаються та знаходять підтримку і прихисток і народжують тут дітей.

Сьогодні привітали з народженням доньки жінку з Харкова, Майю Семенову, для якої Агрономічне стало другою домівкою.

Сільський голова Сергій Сітарський разом із заступником Тетяною Закревською привітали щасливу матір з народженням дівчинки з незвичним іменем Інфініта Марта, яка з’явилася на світ 01 березня.

Тож хочеться сподіватися, що поява на світ нової мешканки громади – це до Перемоги,  до мирного майбуття, яке вже невдовзі має настати на наших звільнених землях.Фото без опису