Зустріч з керівництвом КП «Вінницяоблводоканал» та ТОВ «ЖЕК «Агрономічне»

Дата: 10.04.2023 20:50

Протягом останніх двох тижнів в Агрономічному відбувається обмеження водопостачання. Причиною цього стали борги ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» перед КП «Вінницяоблводоканал». 10 квітня за ініціативою сільського голови Сергія Сітарського та депутата Вінницької обласної Ради Олександра Масленнікова проведено спільну робочу зустріч з представниками організацій, головами правлінь багатоквартирних будинків. За результатами спілкування прийнято рішення:

- Вінницяоблводоканал наступні два тижні не обмежує водопостачання в селі Агрономічне;

- ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» працює зі споживачами та збільшує суми проплат комунальному підприємству.

Через два тижні представники знову зберуться для обговорення подальших дій та кроків.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису