Відбулася чергова 38 сесія

Дата: 12.04.2023 19:25

11 квітня відбулася чергова 38 сесія восьмого скликання в Агрономічної сільської ради. Порядок денний налічував 24 питання. У засіданні взяли участь 12 депутатів.

Під час розгляду питань депутати внесли зміни до рішень про: комплексну  оборонно– правоохоронну  програми, економічного  і соціального розвитку, бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2023 рік.

Прийнято рішення виділити кошти на співфінансування  послуг експлуатаційного утримання  автомобільних доріг  загального  користування  місцевого  значення.

Також під час засідання остаточно затверджено рішення про перейменування вулиць населених пунктів громади.

Решта питань стосувалися земельних відносин.

По завершенню пленарного засідання сільський голова Сергій Сітарський подякував депутатському корпусу за злагоджену роботу, за те, що в умовах воєнного стану усі згуртувалися та вирішують всі важливі питання, що стосуються життєдіяльності нашої громади.Фото без опису