В селі Ільківка відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 13.04.2023 16:43

Фото без опису12 квітня черговий виїзний прийом сільський голова Сергій Сітарський провів в Ільківці.

Під час спілкування мешканці цікавилися умовами надання пільгових рецептів. На що надано відповідні роз’яснення.

Питання благоустрою не залишилися поза увагою, зокрема, прибирання кладовища, укріплення греблі та підсипки вулиць.

Крім того, мешканці звернулися з пропозицією придбання кардіографа для місцевого ФАПу. На що очільник громади зазначив, що кошти на сесійному засіданні уже виділено для придбання апарату для сімейного лікаря, який обслуговує села Бохоники та Ільківку. Тому невдовзі мешканці зможуть

пройти обстеження.

Черговий прийом знову таки показав, що проблем, які потрібно вирішувати багато, тому працювати є над чим.