Відбулася зустріч  на базі інноваційно-дослідницького центру «Бізнес – парк»

Дата: 14.04.2023 14:44

13  квітня у Вінницькому державному педагогічному університету ім. М.Коцюбинського відбулася зустріч  на базі інноваційно-дослідницького центру «Бізнес – парк». В заході взяли участь сільський голова Сергій Сітарський, начальник фінансового відділу Тетяна Чепорнюк, заступник начальника Національного агентства з питань державної служби, кандидатом наук з державного управління Андрій Заболотний, аспірантами і науково - педагогічними працівниками факультету права, публічного управління та адміністрування ВДПУ.

В ході спілкування обговорили проблеми соціально - відповідального підприємництва, інвестиційної привабливості громад, роль наукових досліджень у формуванні сприятливого бізнес - середовища, розвиток інституту державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.Фото без опису