Щирі вітання з Великоднем!

Дата: 16.04.2023 09:20

Вітаємо всіх християн, хто святкує Великдень за Юліанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.

Це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації. Героїзму української армії. Невтомності українських волонтерів.

Вірте, ми усе здолаємо та обов’язково переможемо, адже з нами Господь та наші Захисники.

З нагоди Великодня бажаємо всім Божого благословення, здоров’я і добробуту! Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир та  додасть сили в усіх добрих справах!

Христос Воскрес!

З повагою, сільський голова Сергій Сітарський та колектив ради