В громаді запрацював Консультаційний пункт
В Україні відбувається реформування місцевого самоврядування та децентралізація влади, що передбачає передання більших повноважень і ресурсів на рівень територіальних громад. Важлива складова реалізації цієї реформи - гарантування безпеки та захисту громадян і територій від надзвичайних ситуацій.
Консультаційний пункт створений в Агрономічній сільській раді з метою ведення на його базі просвітницько-інформаційної роботи та пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення, не зайнятого у сфері виробництва та обслуговування, за місцем проживання.
Сьогодні, 20 квітня, відбулося перше засідання відповідальних осіб, на якому обговорено графіки проведення засідань та план заходів на поточний рік. Консультанти будуть працювати в Агрономічному, Бохониках, Медвежому Вушці та Ільківці.