Подарунки для закладів освіти напередодні Всеукраїнського дня футболу

Дата: 28.04.2023 14:44

Футбол, як органічна складова фізичної культури і спорту, є частиною культурного життя мешканців нашої громади, що сприяє збереженню і зміцненню здоров'я людини, організації  змістовного дозвілля. Тому сільська рада приділяє велику роль розвитку саме цього виду спорту.

Також Агрономічна сільська рада співпрацює з громадською організацією «Асоціація футболу Агрономічної ТГ», керівником якої є Щербатюк Вадим.

Сьогодні, напередодні відзначення Всеукраїнського  дня футболу, за сприяння сільського голови Сергія Сітарського та керівника громадської організації Вадима Щербатюка  наші заклади загальної середньої освіти  отримали 25 м’ячів та спортивний інвентар.

Завдяки такій допомозі наші діти будуть додатково забезпечені потрібними речами для навчання, дозвілля та фізичного розвитку та зможуть покращувати свої спортивні досягнення.Фото без опису