Робоча зустріч з представниками Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії»

Дата: 01.05.2023 08:50

28 квітня відбулася робоча зустріч зустріч сільського голови Сергія Сітарського та членів Міжвідомчої ради з питань запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми з представниками Департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії».

Метою правозахисної організації є посилення спроможності людей і громадських об'єднань в усвідомлені та захисті прав людини, зокрема через співпрацю громади, влади, бізнесу та ЗМІ.

Представники організації ознайомили присутніх з реалізацією проекту «Забезпечення комлексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області». Він впроваджується ВОПО «Джерело надії» за сприяння ДМСП Вінницької ОВА за підтримки МОМ й фінансування Міністерства закордонних справ Норвегії та USAID.

Під час зустрічі обговорено можливості співпраці та допомоги   організацією в рамках проєкту.Фото без опису