Гарний подарунок від Асоціації футболу Агрономічної ТГ

Дата: 01.05.2023 19:06

Громадська організація «Асоціація футболу Агрономічної ТГ» спільно з сільським головою Сергієм Сітарським продовжують підтримувати футбольні команди.

Цього разу подарунки отримали команди села Агрономічне – ФК «Патріот» та ФК «Патріот 2». Командам презентовано10 нових професійних м’ячів. Одній із команд закуплено нову форму.

Крім  того, закуплено машинку для нанесення розмітки, що дає змогу створювати рівні та чіткі лінії на футбольних полях.

Також придбано міні-трактора газонокосарку для підтримки благоустрою стадіонів.

Міні-трактор газонокосарка - вдале доповненням спортивної інфраструктури громади, і відтепер робочий процес з обкошування трави на стадіонах здійснюватиметься набагато швидше та більш якісно.

Дякували за співпрацю та підтримку футболу керівнику громадської організації – Вадиму Щербатюку та надіємося на подальшу співпрацю.Фото без опису