Допомога для Вінницької міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини»

Дата: 03.05.2023 21:17

Агрономічна сільська рада співпрацює з КНП ВМКЛ «Центр матері та дитини». Сьогодні вже вдруге сільський голова Сергій Сітарський відвідав заклад та передав гуманітарну допомогу для дітей переселенців та немовлят позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених родин із дітками. Серед отриманого дитяче харчування (суміші, каші).

Керівництво лікарні відмітило, що така допомога є надзвичайно важливою. Більше того – будь-яка допомога завжди є в нагоді, адже потреби сьогодні не змінюються.

Агрономічна сільська рада звертається до всіх небайдужих підтримати діток в цей складний для держави час, адже тільки об’єднавшись та допомагаючи один одному, нам вдасться перемогти!Фото без описуФото без опису