Вітаємо учасників відкритого Чемпіонату області з піхошідного туризму!

Дата: 05.05.2023 21:26

29-30 квітня в Сабарівському лісі проходив відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму. На змагання приїхали 55 команд з Вінничини та різних куточків України! Природа ж подарувала нам чудову сонячну погоду впродовж змагань. Команда «Гермес» інтенсивно готувалась до чемпіонату, хоча дощ часто заважав вийти на вулицю та повноцінно попрацювати на природі.

Гермес представляли 4 команди, які в кожній дистанції посіли призове місце! Молодші туристи посіли ІІ та ІІІ місце на смузі перешкод в першому класі складності серед 15-и команд. А старші Гермесівці змагались на двох дистанціях: «Смуга перешкод» та «Крос-похід». І на обох мають І та ІІ місця! Пишаємось нашими спортсменами!

Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський привітав юних спортсменів та побажав подальших спортивних перемог та успіхів! Дякуємо тренерам Зуліним Ярославу та Дар’ї за підготовку учасників!  Фото без опису