«Тиждень безпеки дорожнього руху» в закладах освіти громади

Дата: 12.05.2023 16:47

Сьогодні, 12 травня,  в рамках співпраці Агрономічної сільської ради з Харківським національним університетом в Агрономічненському, Бохоницькому та Медвежевушківському ліцеях було організовано та проведено зустріч з представниками вузу. Курсанти ознайомили учнів в рамках тижня безпеки дорожнього рух з правилами дорожнього руху та їх дотриманням.

Курсанти, як майбутні правоохоронці, зазначили, що дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони охороняють і підтримують порядок на дорогах, забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людського життя.

Кожному із нас корисно та необхідно знати, як правильно і безпечно поводитися на дорозі, - говорять студенти, а відповідальне ставлення до вимог Правил зменшить ризики дорожньо-транспортних пригод.

Безпека на дорозі – понад усе! Дотримуємося Правил дорожнього руху!Фото без опису