Дякуємо за співпрацю Харківському національному університету внутрішніх справ

Дата: 17.05.2023 10:41

В рамках співпраці з Харківським національним університетом внутрішніх справ факультет №3 та Агрономічної сільської ради сільський голова Сергій Сітарський висловив щиру вдячність та подяку за допомогу керівництву та курсантам вузу.

За короткий період співпраці вони взяли участь в акції з озеленення «Посади дерево миру», яка відбулася в Медвежому Вушку.  Допомагали сім’ям військовослужбовців, які мужньо виборюють незалежність, захищають територіальну цілісність нашої країни, протистоять російському агресору з с. Бохоники. Крім того, курсанти ознайомили учнів Агрономічненського, Бохоницького та Медвежевушківського ліцеїв з безпекою дорожнього руху та провели профорієнтаційні заходи.

Дякуємо за допомогу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.