Зразковий аматорський хореографічний колектив «Сонечко» Агрономічного центру культури та дозвілля взяв участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв THE WAY TO VIKTORI»

Дата: 17.05.2023 14:54

14 травня відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «THE WAY TO VIKTORI». Агрономічну громаду представляв зразковий аматорський хореографічний колектив «Сонечко» Агрономічного центру культури та дозвілля (керівник Лілія Гаврилюк).

Колектив вкотре продемонстрував майстерне виконання народних танців та отримав чергову перемогу.

Наші «Сонечка» отримали особливу відзнаку та диплом за відродження та популяризацію народного танцю – «Плескач».

Сільський голова Сергій Сітарський привітав юних учасників та керівника колективу з перемогою й вручив  дипломи та медалі.

А ми щиро пишаємося й вітаємо переможців Конкурсу і їхнього кеорівника та бажаємо творчої наснаги, професійного зростання і нових перемог!Фото без опису