31 ТРАВНЯ-ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В АГРОНОМІЧНЕНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 31.05.2023 17:16

Сьогодні в Агрономічненському ліцеї відбулось свято «Останнього дзвоника».

Для менших школярів це символізує початок літніх канікул, а для випускників цей день наповнений і радістю, і сумом.

Цього дня на подвір’ї закладу було по-сімейному тепло і водночас урочисто. Квіти, усміхнені обличчя, сльози на очах, щирі слова та вітання… Зі стрічками «Випускник-2023» зібрались на шкільному  подвір’ї школи 25 одинадцятикласників, котрі цього року покидають стіни рідного закладу. Для них шкільний дзвоник сьогодні пролунав востаннє. Всі вони невдовзі отримають свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Привітати учнів зі святом завітали: депутат обласної ради Олександр Масленніков, сільський голова Сергій Сітарський, заступник сільського голови Тетяна Закревська, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Олександр Грустілін.

Під час свята відбулося нагородження учнів, що стали переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, турнірів, спортивних змагань та  вручення їм стипендій від обласного депутата Олександра Масленнікова, який вже багато років підтримує обдаровану молодь.

Вітаємо наших учнів, педагогічних працівників, батьків із закінченням такого складного навчального року! Бажаємо, щоб діти, які подорослішали за цю непросту весну, змогли повернути собі безтурботне дитинство! А наші випускники змогли обрати собі гарну життєву дорогу і впевнено та успішно на ній реалізувалися!Фото без опису