ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В МЕДВЕЖЕВУШКІВСЬКІЙ ФІЛІЇ ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

Дата: 01.06.2023 15:58

Щороку, 1 червня відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Напередодні дитячого свята, 30 травня, працівниками Медвежевушківської філії Центру культтури та дозвілля для дітей було проведено розважальну програму «Дитячий експрес"»із розвагами та вікториною. На захід завітали сільський голова Сітарський Сергій та заступник сільського голови Закревська Тетяна, які привітали дітей та подарували дітям смаколики. На святі діяли локації з майстер-класами по малюванню, ліпка з повітряного пластиліну та плетіння патріотичних браслетиків. Бібліотекар Оксана Вишаровська  провела пізнавальну та цікаву подорож у казку. По завершенню заходу всі присутні мали змогу насолодитись солодощами та переглянути мультфільм.

Бажаємо Вам, дорогі діти, Вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного затишку й мирного неба! Нехай всі мрії і задуми завжди збуваються!Фото без опису