Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу

Дата: 01.06.2023 16:37

1 червня – початок літа, що для всіх дітей є радісною подією. Крім того, сьогодні ще й відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Агрономічний центр культури та дозвілля підготував святкове дійство  «Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу». На юних жителів та гостей громади чекали: святковий концерт, бодіарт, флешмоб, інші розваги.

На захід з подарунками завітали представники та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ.

В ході свята з вітальним словом до маленьких учасників та гостей звернувся сільський голова Сергій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Олександр Грустілін та місцевий підприємець – Володимир Головчук.

Свято вдалося на славу і залишило по собі яскраві спогади та чудові фото на згадку. По закінченню дійства дітвора отримала солодкі подарунки.Фото без опису