Випуск в Ільківській гімназії

Дата: 08.06.2023 15:20

8 червня 2023 року у дворі Ільківської гімназії Агрономічної сільської ради відбулася урочиста подія – випуск здобувачів освіти 9 класу. На свято завітав Агрономічний сільський голова Сергій Сітарський та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Олександр Грустілін.

Свято пройшло в теплій та родинній атмосфері. Слова вітань і настанов звучали від директора гімназії Кравця Богдана Івановича та класного керівника Ситник Лідії Федорівни. Також прозвучали привітання від Агрономічного сільського голови Сергія Сітарського, який також вручив учням пам’ятні подарунки. Випускники в свою чергу вітали квітами та теплими словами учителів, подякувавши їм за знання, терпіння та турботу.

Сьогодні свідоцтва про базову загальну середню освіту було вручено трьом випускникам. Бажаємо їм правильного вибору шляху в майбутнє, визначеності в своїх цілях і бажаннях, наполегливих старань і великих можливостей для їх досягнення.