Виїзний прийом сільського голови до Бохоників

Дата: 08.06.2023 19:02

В чергову середу, 07 червня, сільський голова Сергій Сітарський здійснив виїзний прийом до села Бохоники.

Питань порушено було чимало. Зокрема, директорка ліцею звернулася з проханням додатково виділити кошти на ремонт даху  в спортивній залі. Колектив закладу освіти обговорював питання кандидата на посаду директора закладу. Запитували про вимоги, які мають бути до кандидатів та особливістю відбіркового процесу під час воєнного стану. На що надано відповідні роз’яснення.

На зустріч з очільником громади завітав голова Ветеранської організації  громади. Олександр Ковальчук запропонував відкрити стелу пам’яті загиблим, які віддали своє життя за незалежність України.

Повторно мешканці звернулися із питання функціонування ферми в населеному пункті, що створює незручності для місцевих. Комісія вже виїжджала на місце, про що складено протокол, але проблема не зникла. Тому потрібно повторно виїжджати і спілкуватися з власником.

Актуальними залишаються питання з благоустрою, зокрема, санітарної обрізки дерев, прибирання територій, підсипка доріг.

Також одне із звернень стосувалося порушення норм будівництва.

За результатами особистого прийому громадян сільським головою  надано доручення профільним підрозділам щодо вирішення порушених питань. А обрізка дерев та підсипка доріг будуть здійснюватися за графіком звернень до відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Агрономічної сільської ради.Фото без описуФото без описуФото без опису