У громаді попрощалися із полеглим Героєм

Дата: 14.06.2023 16:39

14 червня в Бохониках проведи в останню путь Героя – Балатюка Анатолія Леонідовича.

Анатолій Леонідович народився 31 січня 1970 року в селищі Вороновиця. Закінчив місцеву школу, потім вступив до Вінницького національного аграрного університету. Після закінчення працював в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН. Протягом останніх чотирьох років працював в комунальному підприємстві Вінницяоблтеплоенерго.

1991 року одружився та прожив разом з дружиною Тетяною 32 щасливих роки. Народили та виховали сина та доньку.

З перших дів вторгнення  російських окупантів на нашу землю, призваний до Вінницького РТЦК та СП, де знаходився в роті охорони. 17 травня мобілізований до ЗСУ в 59 бригаду дев’ятого батальйону «Київські скіфи», звідки відправлений на виконання бойового завдання в Донецьку область.

7 червня поблизу населеного пункту Первомайське, проявивши стійкість та мужність, загинув під час штурмових дій.

Віддати останню шану Герою із жовто-блакитними квітами та вінками з жалобними стрічками прийшли рідні, друзі, односельці, представники влади та жителі громади.

У мить прощання на кладовищі звучав Державний Гімн України та постріли пам’яті. Сліз не стримував ніхто, бо в цій біді немає байдужих.

Вічна пам’ять і слава Герою! Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.Фото без опису