Відкриття меморіальних дошок в Ільківській гімназії

Дата: 16.06.2023 11:14

15 червня в Ільківській гімназії відбулося відкриття меморіальних дошок пам’яті Героїв Леоніда Паламарчука та Віктора Маланченка.

Вшанувати пам’ять Героїв прийшли сільський голова Сергій Сітарський, заступник голови Агрономічної сільської ради Тетяна Закревська, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Олександр Грустілін, депутати Агрономічної сільської ради Марія Дем’янова та Наталя Шибінська, рідні, друзі, педагоги, учні та односельчани.

Настоятель Ігор провів поминальний молебень та освятив меморіал.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Леоніда та Віктора та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та незалежність України.

Паламарчук Леонід Федорович та Маланченко Віктор Григорович віддали найдорожче  – своє життя, захищаючи Україну. Відтепер меморіальні дошки на стіні навчального закладу будуть постійним спогадом наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускників гімназії та захисників Батьківщини.

Світла пам’ять про наших Героїв назавжди залишиться у наших серцях.Фото без опису