Звіт директора Агрономічненського ліцею

Дата: 16.06.2023 14:07

15 червня 2023 року в Агрономічненському ліцеї Агрономічної сільської ради відбувся звіт директора Ануфрієвої Наталії Миколаївни перед громадськістю.

На звіті були присутні педагоги та працівники закладу освіти, батьки, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Грустілін Олександр Олегович.

Наталія Миколаївна представила у доповіді основні напрямки діяльності закладу освіти у 2022-2023 н.р., розповіла  про здобутки педагогів та учнів, про створені умови для якісної освіти, про успішні проєкти, традиційні заходи і свята, заходи з патріотичного виховання, правовиховну роботу, волонтерську діяльність колективу, учнівське самоврядування, роботу ліцейських методичних об’єднань, співпрацю з закладами вищої освіти, різноманітні майстер-класи, тренінги, семінари, конференції тощо.

Наталія Миколаївна подякувала батькам за важливий внесок в організацію освітнього процесу.

Наголосила на утвердженні відкритої і демократичної системи управління закладом освіти.

Присутні оцінили роботу директора шляхом таємного голосування «задовільно».Фото без опису