Відбулась чергова сесія

Дата: 21.06.2023 16:46

20 червня відбулася чергова 42 сесія Агрономічної сільської ради. Порядок денний налічував 74 питання, в ході їх розгляду деякі з них були зняті на доопрацювання. Участь у роботі засідання взяли 18 депутатів.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських комісій.

В ході засідання депутати змінили юридичну адресу виконавчих органів та комунальних підприємств громади. Також депутатський корпус проголосував за зміни до бюджету сільської територіальної громади на 2023 рік та програми «Соціального захисту населення».

Інші питання стосувалися господарських та земельних відносин.

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу з усіх винесених на розгляд питань були прийнятті відповідні рішення.  Фото без опису