З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2023 10:10

Шановні жителі громади!

28 червня ми відзначаємо День Конституції України. Це велике свято для кожного з нас. Адже Конституція держави – основоположний документ, за яким ми живемо, будуємо та розвиваємо нашу країну.

Конституція – це не лише закон, це ще й символ національної єдності. Вона є вираженням народної волі, засобом забезпечення соціального миру і прогресу. Адже саме в ній утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

У цей нелегкий час для України, нехай закінчиться війна і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у Вашій оселі, впевненості, сили, усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!