71-а річниця з нагоди заснування військової частини

Дата: 03.07.2023 16:56

Сьогодні, 03 липня, відбулися урочистості з нагоди 71-річниці заснування підшефної військової частини нашої громади.

Кращих військовослужбовців було нагороджено почесними грамотами за військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави та з нагоди 71-ї річниці військової частини.

Висловити шану воїнам, віддати данину пам’яті героям та долучились до урочистостей із нагоди річниці завітав сільський голова Сергій Сітарський, котрий нагородив військовослужбовців подяками та преміями від територіальної громади.

Справжню атмосферу свята  та незабутні емоції для присутніх подарував виступ мистецького батальйону «Крила» Будинку офіцерів Повітряних Сил ЗСУ.

В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, витримки, добра, злагоди, миру та спокою! Нехай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні праця!Фото без опису