Порядок денний постійної комісії з питань планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного розвитку на 12.07.2023

Дата: 10.07.2023 16:52

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про надання частини основної щорічної відпустки голові сільської ради  Сітарському  Сергію Миколайовичу  з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

Інформує : заступник сільського голови Закревська Т.П.

2. Про встановлення місцевих податків і зборів  на території  Агрономічної сільської  територіальної громади.

Інформує: сільський голова Сітарський С.М.

3.Про внесення змін до рішення 36 сесії 8 скликання  № 2389 від 16.02.2023 «Про затвердження  Програми цивільного захисту населення  та територій від надзвичайних  ситуацій техногенного, природного характеру, забезпечення  пожежної  та  техногенної безпеки на території  Агрономічної сільської ради на 2023-2025 роки  ( в новій редакції)» зі змінами.

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

4. Про внесення змін  до програми  «Сприяння виконанню рішень судів  і інших виконавчих документів» на 2022-2023 роки, затвердженої Рішенням  № 2242 28 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради  від 18.08.2022, зі змінами.

Інформує:начальник відділу юридичного та організаційного забезпечення  Паничук Б.М.

5. Про внесення  змін  до рішення 33 сесії 8 скликання від 23.12.2022 № 2327 «Про бюджет Агрономічної сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.