Порядок денний постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної власності на 11.07.2023

Дата: 10.07.2023 16:56

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин,  природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності:

1. Про зміну юридичної адреси  та затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних  послуг Агрономічної сільської ради»     ( в новій редакції).

Інформує: директор центру Христянко  О. С.

2. Про передачу  з балансу  Агрономічної  сільської ради  на баланс  відділу  житлово-комунального  господарства, транспорту  та благоустрою Агрономічної сільської ради у комунальну власність мережу зовнішнього  освітлення  вулиць.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

3. Про передачу  з балансу  Агрономічної сільської ради  на баланс відділу  житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Агрономічної  сільської ради у комунальну власність самопливної  мережі  водовідведення.

Інформує: начальник  відділу звітності та контролю Бунза Н.Ю.

4. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту на розміщення тимчасових споруд гр. Гусаку Анатолію Васильовичу.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

5.Про затвердження проєкту землеустрою щодо надання  земельної ділянки  в  оренду  для сінокосіння за рахунок земель водного фонду, яка розташована на території Агрономічної сільської ради  гр. Квасневському Дмитру Юрійовичу.

6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове  призначення якої змінюється  із земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд             ( присадибна  ділянка) у землі для індивідуального садівництва с. Бохоники, масив «Поляна», вул. Четверта, 4 гр. Федоришеній Олені Миколаївні.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення)  меж земельних ділянок в натурі  ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських  будівель  і споруд ( присадибна ділянка)  ( 02.01)  та ведення особистого  селянського  господарства ( 01.03) с. Бохоники, вул. Єдності, 8 , Вінницький район, Вінницька область  гр. Єдинач Максиму Олександровичу  та Єдинач Олександру Олександровичу.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення)  меж земельних ділянок  в натурі  ( на місцевості)  для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  та  ведення  особистого  селянського  господарства  с. Бохоники, вул. Садибна, 12, Вінницький  район, Вінницька область гр. Голембійовському  Казимиру  Мартиновичу.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення)  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)т  для будівництва  і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  і споруд ( присадибна ділянка) с. Бохоники, вул. Молодіжна, 10, Вінницький район, Вінницька область гр. Іващук Валентині Варфоломіївні.

10. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення)  меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва  і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  і споруд вул. Калинова, 103, с. Медвеже  Вушко територія Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області гр. Ширковій Лідії Феодосіївні.

11. Про затвердження технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  ( відновлення )  меж земельної  ділянки  в натурі  ( на місцевості)  для індивідуального  садівництва  в межах ОК « Ведмеже» на території  Агрономічної сільської ради гр. Воробєй Олександру Васильовичу.

12. Про надання дозволу  на розроблення  технічної документації  із земле-устрою щодо інвентаризації  земель.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин,   природокористування,  планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.