Ще одна пам'ятна дошка загиблому Герою з'явилася в Агрономічному

Дата: 17.07.2023 19:07

16 липня в Агрономічному відкрили пам’ятну дошку у річницю загибелі головного сержанта стрілецької роти Вадима Церковного.

Військова частина 3008 Національної гвардії України, розмістили меморіальну дошку на будинку, де мешкав Герой.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Вадима Церковного та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Вадим Олегович народився на Київщині, учасник бойових дій з 2014 року. 16 липня 2022 року ворог обірвав його життя. Йому було лише 47.

За мужні і сміливі дії під час захисту України від ворожих окупантів гвардійця було посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

«Ми вдячні Вадиму і всім воїнам, що захищали й зараз боронять нашу рідну країну. Нехай ця меморіальна дошка нагадує наступним поколінням про героїчний вчинок Вадима, а пам’ять про Героя України назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади», – зазначив сільський голова Сергій Сітарський.

Світла пам'ять нашому Герою, рідним щирі співчуття та подяка!Фото без опису