Знову Агрономічна громада оповита глибоким сумом

Дата: 04.08.2023 15:12

Захищаючи Батьківщину від навали окупантів, у Запорізькій області в районі населеного пункту Роботине 27 липня загинув житель села Медвеже Вушко Цопа Олександр Васильович.

Олександр народився 7 березня 1993 року в місті Вінниця, закінчив школу №13. Служив строкову службу, потім підписав контракт. З 2014 року брав участь в антитерористичній операції, захищав цілісність та незалежність України.

Після вторгнення на нашу країну агресора став на захист рідної землі в складі Національної Гвардії України в бригаді «червона калина». Брав участь в бойових діях  в Мар'янці, Бахмуті, Запоріжжі.

Олександр мав багато мрій та планів на щасливе життя у незалежній Україні, але їм, на жаль, не судилося здійснитися.

Війна продовжує множити горе, забираючи дорогих і рідних людей…

Висловлюємо щирі співчуття родині Захисника.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!