Ремонтні роботи в Бохоницькому ліцеї

Дата: 10.08.2023 16:42

Літо – це пора відпочинку для дітей і період украй напруженої роботи для дорослих, передусім працівників, які опікуються навчальними закладами.

У нашій громаді повним ходом іде підготовка до нового навчального року - виконуються поточні ремонти навчальних закладів громади. До ладу приводять не лише приміщення, а й прилеглу територію.

Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський та депутат Вінницької обласної Ради  Олександр Масленніков відвідали Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради. Наразі в закладі триває облаштування актової зали на першому поверсі, на що виділено кошти.

На цьому поліпшення умов для навчання школярів не закінчуються –буде закуплено та оновлено усі сітки в спортивній залі.

- Ми вбачаємо у якісній освіті один із пріоритетів громади, від якого залежить її майбутнє, - наголошує очільник громади Сергій Сітарський. - Саме тому щороку докладаємо максимальних зусиль для покращення матеріально-технічного стану закладів освіти.Фото без описуФото без описуФото без опису