Концертна програма з нагоди Дня молоді «Щаслива нація - майбутнє України»

Дата: 14.08.2023 18:07

Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань та досягнень. День молоді - яскраве і позитивне свято, присвячене підростаючому поколінню. Одні люди вважають, що сучасна молодь зіпсувалася, інші впевнені, що вона перевершує попереднє покоління. У будь-якому випадку, нинішні юнаки та дівчата - це майбутнє України, і їм потрібно віддати шану.

З нагоди свята в Горбанівській філії ЦКтаД Агрономічної сільської ради відбулася концертна програма « Щаслива нація - майбутнє України».

Присутніх радували концертними номерами учасники клубних формувань.

Всіх учасників свята привітав сільський голова Сергій Сітарський разом із заступником начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Ліною Бровченко, директором Центру культури та дозвілля Лілією Гаврилюк.

— Це свято не за віком у паспорті. Головне, щоб люди відчували себе молодими. А в нас у громаді всі молоді та красиві, — зазначив у вітальому слові сільський голова.

Під час заходу найактивнішу молодь громади відзначили грамотами та подарунками.

Попереду багато життєвих доріг, тож нехай мрії здійснюються.

Перемоги та мирного неба. Молодь – майбутнє України, надія, опора та водночас рушійна сила.Фото без опису