Громада отримала Wi-Fi роутери для укриттів в навчальних закладах

Дата: 17.08.2023 19:08

Сьогодні, 17 серпня, заступник сільського голови Тетяна Закревська отримала 4 Wi-Fi роутери для укриттів в навчальних закладах.

Роутери марки «Nokia Beacon1»  отримали від Міжнародної благодійної організації «ФОНД СХІДНА ЄВРОПА» в рамках проекту Мінцифри «Wi-Fi в укритті у школах» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Ці пристрої використовуватимуть в закладах освіти громади задля безперебійного постачання інтернет-зв’язком учасників освітнього процесу в в укриттях навчального закладу.