Ільківська гімназія готується до початку навчального року

Дата: 21.08.2023 21:22

Менш ніж за два тижні розпочнеться новий навчальний рік і нині школи громади активно готуються приймати дітей на навчання. Тому сьогодні сільський голова Сергій Сітарський та депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков завітали до Ільківської гімназії. Тут  триває поточний ремонт в класних кімнатах, замінено старі вікна. Завершуються роботи з упорядкування.

Загалом, ціла команда педагогів, батьків, інших працівників посилено працює, щоб уже з 1 вересня діти змогли сісти за парти в оновленій школі.

Також у планах дирекції закладу замінити панелі в шкільному коридорі та закупити туристичну стінку для гуртківців. На це сьогодні вони отримали кошти від очільника громади та депутата. Адже діти – наше майбутнє, саме тому важливо забезпечити їм гідні умови навчання та гармонійного розвитку.Фото без опису